KONST / Litografier / Grafiskt blad 11565543
nr 1156 5543
Catrine Näsmark
(f. 1970), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 19/90. 45x45 cm
Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:25:24
22/1 18:20:24
Catrine Näsmark
Läs mer om Catrine Näsmark